ÇÖZÜMLERİMİZ

Duvar tipi klimalar

Bu klima modelleri biri binanın dışına bir diğeri de odaya takılan iki üniteden oluşur.Genellikle ev kullanımı için tercih edilen bu tip klimalar 9.000 Btu/h ile 28.000 Btu/h kapasite aralığında satılmaktadır.Son zamanlarda çok değişik klima tasarımlarıyla hayatamızdaki yerini daha da sağlamlıştıran duvar tipi spilit klimalar dekoratif açıdan da oldukça şık modeller içermektedir.

Salon tipi klimalar

Bu tip klimalar büyük metrekareye sahip alamları soğutmak veya ısıtmak adına tercih edilirler.Duvar tipi klimaların kullanılabilmesi gerek görünüm gerekse de ortam büyüklüğü açısından mümkün değilse çözüm olarak salon tipi klimalar kullanılır.Sadece kullanulan alan değil yüksek tavan konumuna sahip yerlerde iklimlendirme yapmak içinde kullanılan bu klima modelleri tükettiği enerji ve az değerdeki gürültü seviyesi ile fazlasıyla tercih edilmektedir.

Kaset tipi klimalar

.Bu tip klimalar, etkili ısıtma ve soğutma sağladığı gibi, estetik bir görünüme de sahiptir.Kullanım alanları da bu sebeplere bağlı olarak oldukça geniştir. Yaşadığı mekanda, yüksek derecede rahatlık ve konfor arayanlar için ideal bir klima türüdür. Doğru alana, gereken şekilde monte edildiğinde, görünümü dolayısıyla, bir dekorasyon aracı havası vermektedir.Ürünün iç üniteleri tavan boşluğuna, dış üniteleri ise tavana monte edilir. Bu klimalar, dört yönlü ısıtma ile soğutma özelliğine sahiptir. Bu sayede, temiz hava alma imkanı sağlamaktadır.Yüksek performans ve konfor ihtiyacı olan her alanda kullanılabilecek klimalardır. Özellikle; alışverişi merkezi, hastane, otel ve mağaza gibi büyük ve insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda kullanımı idealdir.

Tavan tipi klimalar

Kapalı alanlarda en uygun klima modellerinden biri olarak bilinen tavan tipi klimalar değişen kapasiteleri ile her mekan için özel olarak kullanılmaktadır. Sessiz çalışma stili ve yüksek performansı ile tercih edilir. Sade, modern tasarımı sayesinde rahat bir kullanım sağlanır.Bağlantı borusunun arka, sağ ve yukarı olarak ayarlanabilmesi esnek borulama imkanı sağlar.Klimanın ana gövdesinde, havayı kötü kokulardan arındıran, antibakteriyel turmalin levha bulunur. Negatif iyonlar üreten turmalinler, klima çalışmasa dahi temiz hava sağlar.Konutlarda,İş yerlerinde,mağazalarda,alışveriş merkezlerinde,okullarda,toplantı ve konser salonlarında,ısıtılması ve soğutulması istenen tüm mekânlarda kullanılır.

Multi split klimalar

Çoklu iç ünite bağlanabilen multi klimalar, dış ortamda tek bir dış üniteyle tüm odalarınıza iç ünite bağlanmasını mümkün kılmaktadır. Böylelikle dış ortamdaki görüntü kirliliğinden kurtulabilirsiniz.Multi inverter klimalara ister duvar tipi, ister gizli tavan tipi isterseniz de kaset tipi iç üniteler bağlanabilir.Bu iç ünite türlerinden tek birini tercih edebileceğiniz gibi farklı odalara farklı türde iç ünite bağlanmasını da tercih edebilirsiniz. Bu fonksiyonellik sayesinde çok odalı ofis, villa ve benzeri yapıdaki mekânlarda dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.Hitachi multi klimalarda dış ünite seçimleri ve iç ünite seçimlerinde ihtiyacınıza özel çözümler sunulabilmektedir. Odalarınızın toplam iklimlendirme ihtiyacı hesaplandıktan sonra dış ünite belirlenmeli ve her odaya farklı kapasitelerde iç üniteler seçilerek uygulaması bundan sonra yapılmalıdır.

Ticari tip klimalar

İnverter ticari tip klimaları tercih ederek ısıtma ve soğutma için harcadığınız enerjiden yüksek derecede tasarruf ederek işletme maliyetinizi düşürebilirsiniz. Yüksek iklimlendirme kapasitesini ve İnverter teknolojisini bir arada sunarak en geniş mekânlarınızda bile ekonomik çözümler elde edebilirsiniz.
Eco Therma inverter ticari klimalar tamamen işletmenizi düşünerek tasarlanmış durumdadır.Kanallı gizli tavan tipinden salon tipi klimalara kaset tipi klimadan yer tavan klimalara kadar istediğiniz her alanda modelleri mevcuttur. Uygun fiyat avantajlarıyla ön plana çıkan Eco Therma klimalar hem ilk yatırım maliyetinin avantajı hem de inverter teknolojisinin enerji tasarrufu avantajlarını bir arada bulundurmaktadır.

Isı Pompaları

Isı pompaları; doğada bulunan ancak düşük sıcaklık değerinde olmasından dolayı kullanamadığımız enerjinin sıcaklığını yükselterek kullanmamızı sağlayan cihazlardır. Bu enerji kaynaklarından en kolay bulunanı havadır. Bu sebeple günümüzde ısı pompalarında en fazla hava kaynaklı ısı pompaları tercih edilmektedir.. Sistem soğutucu akışkan içeren kapalı bir devreden meydana gelir.Buharlaşma, sıkıştırma, yoğuşma ve genleşme adımlarından oluşan, termodinamik bir döngü oluşturulur.

Villalar ve müstakil konutların yanı sıra apartmanlar ve siteler gibi toplu konut yerleşkelerinde,oteller, tatil köyleri, hastaneler, okullar, AVM’ler, iş ve ofis merkezleri gibi hizmet binaları,camiler, spor salonları ve fabrikalar gibi geniş alanlı mekânlarda kullanılır.

Split

medium01_V

Salon tipi

YORK SALON TİPİ

KASET TİPİ

KASET TİPİ

TAVAN TİPİ

TAVAN 1

MULTİ SPLİT

MULTİ SPLİT

TİCARİ TİP

LG TİCARİ

ISI POMPALARI

HITACHI ISI POMPALARI 2

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.